Vaše bezpečí, naše starost
Po - Pá 8:00 - 16:30 565 55 44 44

SPECIÁLNÍ KOMPLEXNÍ BALÍČEK SLUŽEB

Jako jediní v České republice nabízíme unikátní balíček profesionálních kominických služeb. Díky němu můžete starosti s kominíkem hodit definitivně za hlavu. Bez ohledu na rozsah práce a časovou náročnost zaplatíte vždy stejnou sumu. Podívejte se, co vám nabízíme!

KOMINÍK VE SPRÁVNÝ ČAS 
Jste v práci od rána do večera a na kominíka nemáte čas? Tím, že budete využívat služeb společnosti CUP Kominictví, jste bez starostí. Operátorky vám zavolají a termín příjezdu kominíka dohodnou tak, jak se nám bude vzájemně hodit. Všechna další důležitá data ohledně čištění a péče o komín hlídáme za vás.

GARANCI STEJNÉ CENY
Děsíte se každý rok návštěvy kominíka, protože pokaždé žádá jinou sumu peněz? Od této chvíle můžete zůstat v klidu. Po celou dobu vzájemné spolupráce vám garantujeme, že za kontrolu či čištění komína zaplatíte stále stejnou cenu. Starosti s kominíkem můžete hodit za hlavu.

PŘIJEDE K VÁM KVALITNÍ KOMINÍK
Bojíte se každý rok, že si do vaší nemovitosti pustíte podvodníka, který si na kominíka jenom hraje? S námi můžete být bez starosti. Po celou dobu trvání smluvního vztahu totiž máte jistotu, že o váš komín se bude rok co rok starat kominík, který své práci opravdu rozumí.

CESTOVNÉ VŽDY STEJNÉ 
Bydlíte až na druhém konci kraje a bojíte se, že byste se kvůli změně kominíka museli prásknout přes kapsu? Takové starosti mít už teď rozhodně nemusíte. Kominík odvede profesionální práci, postará se o váš komín, a vy za jeho cestovné zaplatíte vždy stejně.

DOSTUPNÁ INFOLINKA
Potřebujete se na něco zeptat? Naše operátorky jsou vám k dispozici k řešení vašich dotazů či požadavků každý pracovní den, a to v době od 8 do 16:30 hodin. Můžete využít buď telefonu 565 554 444, 777 797 626 nebo poslat e-mail na info@cup-kominictvi.cz.

SLEVU NA DALŠÍ SLUŽBY
Našich zákazníků si opravdu vážíme. Jejich důvěru rozhodně nebereme na lehkou váhu. Takže pokud kromě čištění nebo kontroly komína budete v průběhu roku potřebovat ještě další kominické služby, poskytneme vám na ně slevu, a to až do výše 30 procent.

ELEKTRONICKÁ ARCHIVACE ZDARMA
Zpráva o čištění a kontrole spalinové cesty je důležitý doklad. Při případné kontrole, potažmo vyřizování pojistné události ho budete potřebovat. Někam jste ho založili? Nevadí. Stačí, když nám zavoláte na 565 554 444, 777 797 626 nebo pošlete e-mail na info@cup-kominictvi.cz. My vám zprávu pošleme na email v elektronické podobě a co je nejlepší, nebude vás to stát ani korunu.