Vaše bezpečí, naše starost
Po - Pá 8:00 - 16:30 565 55 44 44

CUP Kominictví nabízí bezkonkurenční balíček služeb!

Revoluce v kominických službách je tady. Společnost CUP Kominictví nabízí všem zákazníkům unikátní balíček profesionálních kominických služeb, který nemá na českém trhu obdoby. Chcete vědět víc? Jediné, co proto musíte udělat, je zcela nezávazně vyplnit kontaktní formulář. Kontaktujeme vás a předložíme vám speciální nabídku, která se už nebude opakovat!
Jste v práci od rána do večera a na kominíka nemáte čas? Dejte nám šanci. Naše operátorky vám zavolají a termín příjezdu kominíka dohodnou v termínu, který se nám bude vzájemně hodit. Navíc si můžete být jisti, že kominíci CUP Kominictví přijedou včas.
Bojíte se každý rok, že si do vaší nemovitosti pustíte podvodníka, který si na kominíka jenom hraje? S námi můžete být bez starosti. Po celou dobu trvání smluvního vztahu totiž máte jistotu, že o váš komín se bude rok co rok starat kominík, který své práci opravdu rozumí.
Je to každý rok stejné? Diář, nebo kalendář máte počmáraný červeným zvýrazňovačem, a přesto se vám stane, že na důležité termíny v časovém presu zapomenete? Máme pro vás dobrou zprávu! Starosti s kominíkem můžete klidně pustit k vodě.
Děsíte se každý rok návštěvy kominíka, protože každý rok žádá jinou sumu peněz? S námi můžete zůstat v klidu. Po celou dobu vzájemné spolupráce vám garantujeme, že za kontrolu či čištění komína zaplatíte pořád stejnou cenu.
Bydlíte až na druhém konci Vysočiny a bojíte se, že byste se kvůli změně kominíka museli prásknout přes kapsu? Tak takové starosti mít rozhodně nemusíte. Kominík společnosti CUP Kominictví odvede profesionální práci, postará se o váš komín, a co je hlavní, vy za jeho cestovné zaplatíte jen 150 Kč vč. DPH.
Našich zákazníků si opravdu vážíme a jejich důvěru rozhodně nebereme na lehkou váhu. Takže pokud kromě čištění nebo kontroly komína v průběhu roku budete potřebovat ještě další kominické služby, poskytneme vám na ně slevu, a to až do výše 30 procent.
cup seciruty
CHCI NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU

Čištění a vystavení kontrolních zpráv:

První spalinová cesta 599 Kč vč. DPH
+ další spalinová cesta  400 Kč vč. DPH
+ fixní cena za cestovné 150 Kč vč. DPH

Podmínky:

  • Balíček profesionálních kominických služeb může využít každý vlastník nemovitosti starší 18 let.
  • Vyplnění formuláře není závazné pro objednání služby. Slouží pouze k vypracování individuální cenové nabídky.
  • Po vyplnění formuláře pracovníci call centra společnosti CUP Kominictví kontaktují zájemce nejpozději do 5 pracovních dní.

* S Vašimi osobními údaji bude nakládáno pouze způsobem odpovídajícím příslušným ustanovením zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

 

CUP Kominictví se srovnání nebojí!